home - tepelná čerpadla vzduch - vzduch,  vzduch - voda  |   toplevne.eu
toplevne.euhome - TOPlevne.euJAK Čerpadlo  PRACUJEnejčastější dotazyZELENÁ  ÚSPORÁM lišta

Efektivní řešení pro domy i komerční prostory

Drahé a málo výkonné plynové kotle můžete vyměnit za efektivní zdroj vytápění. Tepelná čerpadla obecně nabízí výrazné úspory za vytápění, navíc dokonale dokáží využít venkovní prostředí pro příjemnou regulaci teploty v místnosti po celý rok. Tepelná čerpadla vám zajistí komfortní teplo, ohřev vody a v letním období pracují jako efektivní klimatizace. Jediným zařízením si zajistíte prvotřídní komfort s minimálními náklady.

Čerpadla T-CAP

Příkladem celoročně využitelných čerpadel jsou čerpadla Panasonic T-CAP. Dovolují využít systém pro vytápění, ale i chlazení. Optimalizované procesy ohřejí vodu až na 60 °C. Zařízení dokonale využívá kompaktní rozměry a v daném modelu může být vybaveno velkoobjemovým zásobníkem na vodu. Pohotově tak zajistí dostatek teplé vody i při velké nárazové spotřebě. T-CAP nabízí vysoce účinné a komplexní řešení pro malé i velké prostory s garancí naprostého komfortu v ovládání i využitelných funkcích.

Perfektní náhrada starých systémů

Tepelná čerpadla T-CAP dokáží plně nahradit původní plynové i olejové kotle. Jsou vhodná pro instalaci k podlahovému vytápění, kde podávají největší výkon, ale i k radiátorům a konvektorům. Všechna čerpadla dovolují napojení k solárním i termálním systémům. Úspora k vytápění je tak ještě znásobena dalšími ekologicky příznivými systémy.

Vysoká odolnost i výkon

Velkou výhodou je až extrémní rozpětí teplot, při kterých čerpadla Panasonic dokáží pracovat. Bez nutného záložního ohřevu garantují výkon až do teploty -15 °C. Tedy do teplot, které jsou v naší krajině výjimečné a jejich trvání nepřesahuje řádově několik dní.

Tichý chod

Čerpadla T-CAP jsou velmi tichá, umožňují navíc přepnout na noční režim, který limituje hladinu hluku na minimum. Velmi příjemně je doplněná základní nabídka režimů. Systém nejen dokáže automaticky sledovat vývoj teploty a řídit ohřev nebo chlazení k nastavené ideální teplotě, ale využít můžete i funkce pro temperování místnosti během dovolené, zrychlený režim, vysušování betonu. Přehledné ovládání průběžně zobrazuje spotřebu energie.

Konektivita a správa domu

Ovládání i běžný provoz jsou uzpůsobeny uživatelsky velmi příznivě. Integrované systémy zvyšují komfort využití a dovolí vám volně měnit nastavení zařízení. Inteligentní programy pomáhají optimalizovat provozní náklady. Využít můžete centralizovanou platformu pro všechna domácí zařízení, ale i bezdrátovou síť LAN. Počítačem nebo prostřednictvím chytrého telefonu můžete sledovat statistiky o spotřebě, plánovat vytápění, měnit teplotu vytápění i chlazení, systém hlásí chybové kódy.

 

Čerpadla T-CAP nabízí ideální řešení pro rodinné domy, ale svým výkonem plně uspokojí i náročnější a větší objekty. Dovolují zapojení až pěti zařízení, jsou tedy vyhovujícím řešením i pro obchodní domy, veřejné prostory. Velká škála výkonu od 9 do 45 kW zpřístupňuje řešení mnoha účelům. Vybíráte-li účinné, ekologicky i ekonomicky příznivé řešení vytápění, rádi vás seznámíme s možnostmi, výhodami i rozdíly v konkrétních typech zařízení.

články

| tvorba www stránek: www.KALI.cz

loga Partneři KUHN MANDAM PERARD