home - tepelná čerpadla vzduch - vzduch,  vzduch - voda  |   toplevne.eu
toplevne.euhome - TOPlevne.euJAK Čerpadlo  PRACUJEnejčastější dotazyZELENÁ  ÚSPORÁM lišta

Nová čerpadla Panasonic Aquarea HT

Panasonic se jednoznačně řadí mezi výrobce tepelných čerpadel s garancí vysoké kvality a účinnosti. Jejich produkty plně vyhoví i velmi náročným uživatelům. Podle zvoleného typu dokáží čerpadla Panasonic zajistit komfortní vytápění domu i ohřev vody. Využívají nejmodernější technologie včetně možnosti regulovat teplotu a styl vytápění chytrým telefonem se vzdáleným přístupem.

Perfektní řešení i pro starší domy

Tepelná čerpadla běžně pracují s nízkou výstupní teplotou. Jsou tedy ideálními zdroji pro podlahové vytápění. Příjemná teplota prostupuje interiérem, zajišťuje komfortní klima a dovoluje maximálně využít celý obytný prostor. Po bytě se můžete pohybovat bez pocitu chladných nohou, děti si můžou hrát přímo na podlaze. Nedochází k nepříjemnému přehřívání ani k vysušení vzduchu pro dýchání. Nová řada Aquarea HT postupuje ve využití alternativní zdrojů ještě účinněji. Dokáže ohřát vodu až na 65 °C. Rozšiřuje tak možnost využití nejen v plánovaných novostavbách, ale je vhodná i pro začlenění v domech starších s již instalovanými rozvody. Běžná tělesa nemusíte demontovat. V investici do tepelného čerpadla tak odpadá náročná rekonstrukce a změna v uspořádání. S Panasonic Aquarea HT plně nahradíte dosavadní plynové kotle.

Maximální výkon i v mrazu

Výjimečně dobrý poměr výkonu a malé spotřeby řeší čerpadla výkonnými kompresory a výměníkovými moduly. Patentovaný systém chlazení a řízení oběhu garantuje plynulý chod po celou sezonu, naplno pracuje i okamžitá možnost regulace teploty.

Čerpadla mimo další vylepšení využívají i systém s označením SCEB (Sub-Cooler plus Evaporator Bypass). Technologie pracuje i při nízkých venkovních teplotách. Dřívější typy při poklesu teplot pod bod mrazu vyžadovaly záložní elektrický přímotop. V mrazivých dnech tak mírně stoupala spotřeba energií k vytápění a samozřejmě majitelé museli myslet i na tuto alternativu a zajistit dostatečný a vhodný zdroj. Aquarea HT však tento problém zcela odstranila. Dokáže plně pracovat i při teplotě −15 °C.

Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea HT získala ocenění v soutěži TOP ENERGIE 2013. Informujte se i vy o podrobnostech a technickém řešení. Využití tepelného čerpadla v řízení vytápění domu i ohřevu vody představuje vždy velké úspory v nákladech na provoz a vysokou míru komfortu. S moderním vybavením Panasonic získáte plnou garanci skutečně nejvýhodnějších podmínek a nejvýkonnějšího zařízení.

články

| tvorba www stránek: www.KALI.cz

loga Partneři KUHN MANDAM PERARD