home - tepelná čerpadla vzduch - vzduch,  vzduch - voda  |   toplevne.eu
toplevne.euhome - TOPlevne.euJAK Čerpadlo  PRACUJEnejčastější dotazyZELENÁ  ÚSPORÁM lišta

Tepelná čerpadla - investice do pohodlí

Tepelná čerpadla jsou často skloňovaným termínem. Tato moderní zařízení dokáží efektivně zužitkovat teplo okolního prostředí a s minimálními náklady jej využívají pro ohřev vody, vytápění a možné chlazení. Investice do tepelných čerpadel vám přinese výrazné snížení nákladů na vytápění, ale také úsporu času. Tepelná čerpadla nevyžadují průběžnou údržbu, doplňování topiva, pracují bez vzniku spalin nebo odpadu. Panasonic nabízí optimalizované řady pro vybavení domácnosti, rodinného domu, ale i velkých objektů jako jsou nákupní centra nebo sportoviště. Vynikají dlouhou životností,

Záruka vysoké odolnosti

Tepelná čerpadla jsou vyráběna s důrazem na vysokou odolnost a dlouhou životnost. Výrobci však nestačí pouze výběr kvalitních materiálu a pečlivé provedení. Celé zařízení zastřešuje robustní kryt. V průběhu testování jednotlivých typů jsou ve specializovaných měřících laboratořích simulované podmínky prostředí podobného běžné domácnosti, ale i prostředí s náročným zatížením. Ochranný kryt bez problémů odolává i venkovní vysoké vzdušné vlhkosti, spádové vodě, změnám teplot. Výrazná je odolnost i vůči pádu na hranu nebo bok. Vnitřní technologie je účinně chráněna i za extrémních podmínek. Ve výrobní lince se tak kombinují kvalitní součástky, které splňují vysoké normy jakosti, ale také sofistikovaný výrobní proces a ochrana produktu. Výsledkem jsou tepelná čerpadla, která svým výkonem dokonale splní nároky uživatelů a deklarovanou dlouhou životnost.

Tichý provoz a jednoduchá údržba

Nová řada čerpadel Panasonic Aquarea dokonale využívá vysoký výkon k vytápění, ohřevu vody a popřípadně i chlazení. Nejmodernější technologie vyniká tichým chodem a širokým rozpětím teplot, ze kterých dokáže zužitkovat zdroj tepla. Samotné zařízení nikterak neblokuje ani technicky neomezuje budovu. Kompaktní tvar i velikost se velmi dobře uzpůsobí vymezené technické místnosti. Hladký bílý kryt nepůsobí rušivě ani z viditelné části. Užívání zpříjemňuje také tichý chod, který nenarušuje okolí. Instalaci tepelného čerpadla by vždy měla provádět profesionální firma. Nicméně při samotném běžném provozu čerpadla pracují zcela automaticky a není třeba se obávat složité obsluhy nebo údržby. Zcela naopak.

Dům na dálkové ovládání

Chod tepelného čerpadla máte zcela ve svých rukách. Program vyhřívání domácnosti můžete volit z přednastavených možností nebo pomocí chytrého telefonu měnit ze vzdáleného přístupu. Kdykoli budete mít k dispozici přesné informace o teplotě interiéru, spotřebě i aktuálním stavu čerpadla. Systémy automaticky udržují nastavenou teplotu, dokáží temperovat dům v případě vaší delší nepřítomnosti. Tepelná čerpadla Panasonic jsou ideální volbou moderních domácností, jediné zařízení dokáže zastoupit nejen efektivní vytápění domu v zimních měsících, ale i chlazení v létě. S minimálními náklady zajistíte celé rodině komfortní podmínky po celý rok.

Při zvažování zapojení tepelného čerpadla do vašeho domu doporučujeme zaměřit pozornost ke značce Panasonic. Spolehlivý výrobce vám může nabídnout optimální řešení s ohledem na velikost vytápěného prostoru, ale i vaše nároky. Rádi vám pomůžeme s výběrem, seznámíme vás s technickými detaily, způsobem instalace i tepelného výkonu jednotlivých typů.

Tepelná čerpadla jsou investicí s garancí návratnosti a s velkou škálou uživatelských výhod.

články

| tvorba www stránek: www.KALI.cz

loga Partneři KUHN MANDAM PERARD